KONST / Litografier / Litografi 14906026
nr 1490 6026
Anders Björnhager
(f. 1956), Sverige
Litografi, Två ugglor undviker regnet och gömmer sig i en bil. Signerad, daterad -82, numrerad 6/40. Bildmått: 35x43 cm, yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Anders Björnhager, svensk målare, tecknare, grafiker född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:26:42
19/9 18:18:34
Anders Björnhager
Läs mer om Anders Björnhager